• Hakkari16 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İSMET ÖLMEZ’DEN KAMUOYUNA!
28 Şubat 2024 Çarşamba 14:50

İSMET ÖLMEZ’DEN KAMUOYUNA!

Hakkari Belediye Başkanlığına aday olan İsmet Ölmez’e bazı kesimlerce dozunu aşan haksız sözlü saldırılar yapıldığı üzerine açıklama geldi.

Hakkari’de sosyal barışı sağlayarak, aşiretçilik zihniyetini kırarak, husumetleri barışla sonuçlandırarak, tüm insanımızı ayrım gayrım yapmadan tek çatı altında buluşturarak, halka hizmet sunmak adına Belediye Başkanlığına aday olan İsmet Ölmez’e bazı kesimlerce dozunu aşan haksız sözlü saldırılar yapılmaktadır.

Sosyal medyada, “11 yıldır yapımı devam eden Güzeldere geçidinin ihalesini alan İsmet Ölmez, acaba Hakkari için verdiği vaatleri 20 yılda gerçekleştirebilecek mi” diye bir paylaşım yapıldı.

Konuyla ilgili basın açıklaması yapan İsmet Ölmez, şunları söyledi; “Bizim iş alanımız gözler önünde ve herkes tarafından biliniyor. Adı geçen Güzeldere tünel ihalesiyle ilgili hiçbir bağlantımız yok. Aynı bölgede aynı soyadı taşıyan ve kan bağı olmayan bir çok aile var.  Süreci karalamak için yanlış ve yalan söylem ve haberlerle bizi karalamak isteyenler hızımızı asla kesemezler. Hakkari’nin ve Hakkari halkının şu aşamada çok acil hizmete ve gelişmeye ihtiyacı vardır. Bizim halka ve Hakka veremeyecek hiçbir hesabımız yoktur.”…

Seçimler siyasi ve demokrasi yarışıdır. Halkımızın hür iradesi kime evet derse ona saygı duyulur. Fakat bazı kişi veya kişilerin bilmeden, araştırmadan hakaret içerikli söylemlerde bulunarak saldırıda bulunması yanlıştır. Bizim tek derdimiz Hakkari’dir, halkımıza hizmet etmektir. Halkımızın refahı ve gençlerimizin geleceği için yeni bir kent inşa etmeye kararlıyız. Yalan yanlış haber yapan ve yayan kişi ve sayfalar hakkında da hukuki işlem yapılacağı bilinsin.”

Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum…

11-069.jpg

Bu haber toplam 241 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İHALE İLANLARI
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Hakkari Halkın Sesi Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim