Karakter boyutu :
![18 Punto](https://s.hakkarihalkinsesigazetesi.com/i/font-04.gif)
![12 Punto](https://s.hakkarihalkinsesigazetesi.com/i/font-01.gif)
![14 Punto](https://s.hakkarihalkinsesigazetesi.com/i/font-02.gif)
![16 Punto](https://s.hakkarihalkinsesigazetesi.com/i/font-03.gif)
![18 Punto](https://s.hakkarihalkinsesigazetesi.com/i/font-04.gif)
![Yüksekova’da 2 ton 972 kilo kaçak çay ele geçirildi](https://d.hakkarihalkinsesigazetesi.com/news/2989.jpg)
17 Ekim 2017 Salı 16:20
Yüksekova’da 2 ton 972 kilo kaçak çay ele geçirildi
Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde 2 ton 972 kilo gümrük kaçağı çay ele geçirildi.
Hakkari Valiliğinden yapılan açıklamada, İl Jandarma Komutanlığı görevlilerince PKK/KCK bölücü terör örgütünün finans kaynaklarına yönelik yürütülen çalışmaların aralıksız devam ettiği belirtildi.
Açıklamada, “Yüksekova ilçesi Gökyurt köyü yolunda icra edilen uygulamada bir kamyon içerisinde toplam 2 bin 972 kg gümrük kaçağı çay ele geçirilmiştir. 2 kişi gözaltına alınmış olup, konu ile ilgili adli tahkikat devam etmektedir" denildi. İHA
Bu haber toplam 696 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Hakkari Halkın Sesi Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim
Haber Yazılımı: CM Bilişim